73. TJK için davet

PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU LİSTESİ 

 

1. PÇG

2. ACAR, Cangül

3. AKCA, Nihal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

4. AKAL, Ayşe  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

5. AKGUN, Funda  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

6. ALAY, Zeynep  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

7. ALBAYRAK, Ebru  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

8. ALCICEK, Cihat  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

9. ALKAYA, Füsun  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

10. ALTINER, Demir  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

11. ALTINER, Sevinç  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

12. ALTINSOY, Berna  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

13. AŞKIM, Burçin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

14. ATAY, Gönül  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

15. AVSAR, Niyazi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

16. AYDEMİR, Eda  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

17. AYDIN, Aysegul  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

18. AYDIN, Tuba  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

19. AYHAN, Yiğit  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

20. BATI, Zühtü  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

21. BİRCAN, Cüneyt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

22. BODUR, M.Nuri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

23. BOZDOGAN, Nihat  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

24. CAN, Mete  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

25. COSKUN, Burcu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

26. ÇAGLAR KAYA, Meral  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

27. ÇAKIR, Korhan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

28. ÇAKIRSOY, Özdeyis  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

29. ÇAPKINOĞLU,  Şenol Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

30. ÇEVIK, Burcu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

31. ÇINAR, Nihal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

32. ÇORUH, Tanyol  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

33. DARBAS, Güldemin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

34. DEMIRCAN, Huriye  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

35. DEMIREL, Faize  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

36. DEMIRER, Şükrü Sinan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

37. DEMIRSOY, Ali  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

38. DEMİRAY, Gülnur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

39. DEVECILER, Ali  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

40. DINC, Aksel Tugba  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

41. DİNÇER, Feyza  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

42. DUYAR, İzzet  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

43. EDIGER, Volkan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

44. EKMEKCI, Erkan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

45. ERDAL, Yılmaz Selim  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

46. ERDEM, Nazire Özgen  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

47. ERDOGAN, Kemal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

48. EROĞLU, Gonca  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

49. ERTEN, Hüseyin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

50. ESATOGLU, Aysel Hande  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

51. GEDIK, Fatma  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

52. GEDIK, İsmet  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

53. GOKTEPE, İlgi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

54. GÖRMÜŞ, Muhittin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

55. GUL, Arzu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

56. GULEC, Ersin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

57. GUMUS, Burçin Aşkım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

58. GURAY, Alev Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

59. GURGEY, Ayşegül  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

60. GURLER, Gonca  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

61. GUVENC, Tuncer  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

62. GUZEL, Ayşe  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

63. HAKYEMEZ, Aynur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

64. HAKYEMEZ, Yavuz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

65. HOSGOR, İzzet  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

66. HUT, Z.Begüm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

67. IDIL, Ayse  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

68. ISIK, Ugras  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

69. İSLAMOGLU, Yeşim  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

70. KABAKCI, Büşra  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

71. KANBUR, Süheyla  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

72. KANDEMİR, Raif  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

73. KAYA, Ferhat  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

74. KAYA, Tanju  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

75. KAYA-ÖZER, Caner  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

76. KAYGILI, Sibel  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

77. KAYSERI, Mine Sezgül  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

78. KILIC, Ali Murat  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

79. KIRICI, Sabri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

80. KOCATURK, Ayni  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

81. KOKSOY, Tülay  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

82. KURT, Serap  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

83. KURU, Ferudun  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

84. KUZAY, Aslı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

85. MAYDA, Serdar  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

86. NAZIK, Atike  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

87. OKAN, Yavuz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

88. OKUYUCU, Cengiz  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

89. OYAL, Nese  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

90. ÖRCEN, Sefer  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

91. ÖRÇEN, Arda  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

92. ÖRÇEN_YİĞİT, İlke  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

93. ÖZCAN, Ercan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

94. ÖZCE, Selen  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

95. ÖZEN, Cahit  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

96. ÖZER ISLAMOGLU, Demet  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

97. ÖZER, Erol  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

98. ÖZER, Sacit  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

99. ÖZKAN, Recep  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

100. ÖZKAR-ÖNGEN, İzver  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

101. ÖZKAYMAK, Aslı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

102. Özlem BULKAN  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

103. ÖZSAYAR, Türker Yetkin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

104. PARLAR, Şeyda Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

105. PERCIN, Ferda  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

106. PINCE TEYMUR, Serpil  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

107. SAGULAR, Enis Kemal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

108. SAKINC, Mehmet  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

109. SANCAY, Recep Hayrettin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

110. SARAC, Gerçek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

111. SARI, Bilal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

112. SAYGIN, Kerim  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

113. SEVIM, Ayla  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

114. SOYCAN, Havva  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

115. SÜREKÇİ, Sevilay  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

116. ŞAFAK, Ümit  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

117. ŞEKER, Emine

118. ŞEN, Şevket  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

119. ŞENER, Sibel  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

120. TANSEL, İzver  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

121. TASLI, Kemal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

122. TEKIN, Ugur Kaan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

123. TOKATLI BASEGEN, Dilek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

124. TOKER, Vedia  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

125. TOKER,Ezher  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

126. TOKSOY, Bilgehan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

127. TUNCEL, Harun  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

128. TUNCER, Alaettin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

129. TUNOGLU, Cemal  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

130. TURKALP, Memnune  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

131. TÜRK ÖZ, Emine 

132. UNAY, Engin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

133. UYSAL, Kubilay  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

134. UZUNCIMEN, Seda  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

135. YAKAR, Hüseyin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

136. YALTIRAK, Cenk  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

137. YAVAŞ, Fatma  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

138. YAVUZ, Nurdan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

139. YAVUZLAR, Gülin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

140. YESILOT, Meryem  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

141. YESILYURT KAPAN, Sevinc  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

142. YILDIZ, Atila  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

143. YILDIZ, Ayşegül  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

144. YILMAZ, Çağrı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

145. YUMUN, Zeki Ünal     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

PÇG II. DÖNEM YONETİM KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI

1. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI  

Yer: MTA Genel Müdürlüğü Jeoloji Etütleri Dairesi Toplantı Salonu  Tarih: 26.11.2001

 

2. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: MTA Genel Müdürlüğü, Jeoloji Etütleri Dairesi,  Toplantı Salonu Tarih: 17. 01. 2002

PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU

 

3. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: MTA Genel Müdürlüğü, Jeoloji Etütleri Dairesi, ANKARA Tarih: 11.03.2002

 

4. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: İstanbul   Tarih: 22-23 Nisan. 2002

 

5. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: MTA Genel Müdürlüğü- Ankara                        Tarih: 29.05.2002

 

6. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: MTA Genel Müdürlüğü, Jeoloji Etütleri Dairesi, Ankara   Tarih: 24.07.2002

 

7. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer: MTA Genel Müdürlüğü, Jeoloji Etütleri Dairesi, Ankara  Tarih: 21.08.2002

 

14-15. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer, Dumlupınar Üniv. Kütahya, 29.10.2013, Yer  MTA Genel Müdürlüğü, Ankara, Kasım 2014

 

16. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer, RTE Üniversitesi, Rize, 28.10.2015

20. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

 Yer, Alanya Öğretmenevi Toplantı Salonu - Alanya/Antalya                            Tarih: 02.10.2019

21. PALEONTOLOJİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI

Yer, Zoom Meeting Programı, Sütçü İmam Üniversitesi-Kahramanmaraş          Tarih: 15.10.2020

 

 

 

 

 

Alt Kategoriler

PÇG COVİD-19 DUYURUSU

Değerli PÇG üyeleri, Doğa ve Sosyal Bilimciler;

Aralık 2019’dan beri Dünya’da ve 10 Mart 2020’den beri Türkiye’de bulaşıcılığı oldukça yüksek olan covid-19 hastalığı ile mücadele içerisindeyiz. Bu süreçte, herkesin takip ettiği gibi, tüm kongre, sempozyum gibi toplantılar iptal edildi, milli eğitime bağlı okullar, üniversiteler uzaktan eğitim ile programlarını tamamlamaya çalıştı, pek çok kurum ve kuruluşta idari izinler verilerek hastalığın minimum düzeyde kalabilmesi için büyük çaba harcandı. Ancak Haziran ayının ortalarında olduğumuz bu günler gösterdi ki bize, covid-19 tehlikesi hala devam ediyor. Elbette, küçük bir olasılık da olsa sonbahar aylarında bu problemin büyük oranda çözülmüş olma ihtimali var. Ancak oldukça küçük olan bu ihtimale sığınarak yüzyüze bir çalıştay programı gerçekleştirip, PÇGnin değerli üyelerini ve diğer katılımcıları covid 19 hastalığıyla karşı karşıya getirmek çok da sağlıklı bir seçim görünmüyor.

 

 

Bu nedenle “Yönetim Kurulu” olarak daha önce 2-4 Ekim 2020’de Kahramanmaraş’ta yapmayı planladığımız 21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı’nı 15 Ekim - 15 Kasım 2020 tarihleri arasında (hafta bir ya da iki oturum şeklinde, günün belli saatleri içerisinde)  “21. PÇG PANDEMİ ÖZEL” başlığı altında JMO’nun desteğiyle “çevrimiçi” yapma kararı aldık. Bu bağlamda bildiri sunmak isteyen katılıcımları ekteki formu doldurmalarını rica ediyoruz. Gelen bildiriler “21. PÇG PANDEMİ ÖZEL” başlığı altında bilim kurulumuzca incelenecek ve gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra digital ortamda basılacaktır. 

 

21. PÇG KATILIM FORMU

 

20. Paleontoloji-Stratigrafi Çalıştayı 2019 yılında Alanya'da gerçekleştirilecektir. 

19. Paleontoloji-Stratigrafi Çalıştayı - Bildiri Özleri Kitabı

19. Paleontoloji-Stratigrafi Çalıştayı - Sonuç Bildirgesi